1000 sievišķības gudrību


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es ilgi domāju, kā lai nosauc šo rakstu, jo īstenībā gribu Tev izstāstīt, ko mēs taisāmies runāt pirmdienas vebinārā “1000 veidu, kā sievietei iegriezt visu sev vēlamā virzienā”. Un secināju, ka mēs tiešām runāsim par sievišķo gudrību, par viedumu un par runas un attieksmes smalkumiem.

Ir taču tik vienkārši izkomandēt, strikti pateikt, dusmīgi paskatīties vai sākt raudāt vai kā savādāk manipulēt ar pārējiem, lai dabūtu savu. Jā – tas viss ir pierasts redzēt un piedzīvots pašu dzīvēs. Bet tam visam ir šī negatīvā pēcgarša, ka pat tad, ja ir labs rezultāts, tā sajūta pašām par sevi nav patīkama.

Atceros, ka reiz kādā vebinārā meitenēm teicu, ka mēs taču esam attiecību karalienes. Mēs kā “zivs ūdenī” izjūtam attiecības un zinām kā sievišķīgi smalkā veidā visu sariktēt pa savam. Ka mums ir 1000 veidu kā to izdarīt sievišķīgi. Un toreiz saņēmu ļoti daudz lūgumu un komentāru, ka būtu brīnišķīgi, ja mēs varētu uztaisīt veselu nodarbību par šo vien.

...
Komentāri (0)  |  2015-07-25 20:49  |  Skatīts: 974x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Meditāciju vakari vebināru istabā


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien gribu ar Tevi padalīties jaunā idejā, kuru gribam uzsākt, bet nav vēl ne pārliecības, ne drošības, kā tas būs. Ir tā, ka gribam apvienot vairākas savas pieredzes un ļauties, ka varētu būt dikti labi.

Sākšu no sākuma – kad čakru līdzsvarošanas vebināros pa drusciņai sāku pievienot meditācijas un praktisko darbošanos, tad saņēmu ļoti daudz pozitīvu atsauksmju, ka tā ir milzīga vērtība un reāla “padarīta darba” sajūta. Ka jūti, ka esi ne tik vien kā klausījies, bet tiešām darījis un tiešām daudz ko sevī izmainījis.

Bet bija tā, ka vebinārs notiek pusotru stundu. Stāstāmā daudz, darāmā arī un tādai dziļai īstai meditācijai nu tā īsti nepietika laika. Un tā nekad arī vairāk pa desmit minūtēm nesanāca to baudīt.

Un vakar mūsu kārtējā pirmsvebināra čatā sāku stāstīt meitenēm cik fantastiskas lietas mēs pa ceturtdienām darām klātienes tikšanās reizēs, kad nākam kopā, lai izietu kādu praktiku un pēc tam ļautos dziļajai meditācijai vismaz 40 minūšu garumā. Un viņas saka, bet vai tad mēs te – vebināros arī to nevaram?

...
Komentāri (1)  |  2015-07-14 18:28  |  Skatīts: 1097x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Praktiskās nodarbības un meditācijas


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tas ir kaut kas vienreizējs. Un kaut kas tik ļoti spēcīgs un varens. Jau otro ceturtdienu pēc kārtas mēs tikāmies, lai izietu kādu praktisko praktiku un pēc tam dziļu meditāciju konkrētās tēmas transformācijai. Un arī šo ceturtdien 16.jūlijā plkst.18.00-19.30 tiksimies un pastrādāsim.

Šoreiz ņemsim ļoti svarīgu tēmu, kas arvien biežāk un biežāk ir kā klupšanas akmens sazemēšanās veidošanā. Mēs šoreiz pastrādāsim ar pagātnes aizvainojumiem un iemācīsimies konkrētu tehniku, kas palīdz iztīrīt pagātnes notikumu drūmās atmiņas un piepildīt tās ar mīļumu. Kamēr pagātnes aizvainojumi velk mūs atpakaļ, mēs netiekam uz priekšu. Mēs nesaprotam, kur paliek mūsu enerģija un kāpēc nav laimes. Izrādās, ka visu savu spēku mēs nopludinām pagātnē.

Tādēļ mums jāsagriež viss tā, lai pagātne mums dod spēku un palīdz šodienai nevis otrādi.

Mums jāsajūt, ka dēļ katra notikuma, kas ir mūsu pieredzē, mēs esam stiprākas, kā bez tā.

...
Komentāri (2)  |  2015-07-13 20:16  |  Skatīts: 1267x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Meditāciju spēks


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vakar bija mūsu pirmā tikšanās uz praktisko nodarbību un meditāciju. Un tā kā man šī ir pirmā pieredze, es to tiešām biju gaidījusi un ļoti nopietni vēroju pati savu gatavošanās gaitu, pašu nodarbību un 

pēcsajūtas. Vai man patiks. Vai būs viegli. Vai man pašai būs piepildījuma un spēka sajūta. Galu galā – tik garu meditāciju vadīju pirmo reizi mūžā.

Un secināju, ka IR.

Ka ir šī absolūti kaifīgā sajūta, ka viss notiek viegli un tieši tā kā tam jābūt.

Man pašai patika viss. Bijām 12, kas ir ļoti labs skaits, lai no sākuma padarbotos pāros, un tai pat laikā ir katrai vieta, kur apgulties meditācijas laikā.

Es jau pa dienu biju sagatavojusi šodien plūktas liepu, pīlādžu, ozolu, lazdu un bērzu slotiņas. Tās radīja telpā tik brīnišķīgu smaržu, ka pat pievērtām acīm ir skaidrs, ka Jāņi ir bijuši pavisam nesen.

...
Komentāri (2)  |  2015-07-04 01:11  |  Skatīts: 1261x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par idealizēšanu, par pieķeršanos un aizvainojumiem


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šie nu ir trīs klupšanas akmeņi, uz kuriem kāpjam visbiežāk, un kuru sekas mums pēc tam traucē dzīvot ilgāku laiku.

Es to zinu pēc sevis. Es to zinu pēc apkārtējiem. Un nu jau gadiem arī no konsultācijām, jautājumiem un vēstulēm.

Vai esi domājusi, kas ir idealizēšana un kapēc tā ir tik kaitīga?

Nu liekas, kas tur tik slikts – domāt par cilvēku vai situāciju idilliski labi.

Izrādās, ka ir gan slikti, jo...pirmkārt mēs sevi reāli mānam. Mēs izgudrojam kā būtu, ja būtu. Vai arī kā nu viņam vai viņai būtu jāizturas, un tad, kad cilvēks izturas savādāk, tad mums ir milzīga vilšanās jeb pat aizvainojums. Mēs ciešam un sevi graujam. Varbūt sabojājam attiecības, varbūt distancējamies.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-29 17:54  |  Skatīts: 997x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Liekam jaunu bildi iekšā!


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ko Tu dari šodien vakarā? Gribu Tev piedāvāt piedalīties mūsu sarunās internetā, kur vadīšu vebināru par veselības un harmonijas tēmu.

Šis būs jauns sākums laimes terapijas ciklam. Un šoreiz interesanti, ka sākām nevis ar “Es esmu savas dzīves autors”, bet gan ar “Veselība un harmonija”. Tas bija meiteņu ierosinājums – acīmredzot iekšēja harmonija jau patiešām ir noteicošā laimei nu un veselība jau pats par sevi.

Man pašai šī tēma ir ikdiena, jo ļoti daudz jautājumu ineseprisjolkova.com lapā ir tieši par veselību un par mūsu domāšanas simbolisko nozīmi. Tad nu šovakar vebinārā gribu Tev iemācīt kā pašai noteikt, kāpēc notiek tas, kas notiek, un kā ķermenis mums dod ziņu par to, ka pienācis laiks mainīt domas kādā no jomām.

...
Komentāri (2)  |  2015-06-26 21:29  |  Skatīts: 1421x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


30 kļūdas, kas traucē mums būt sievišķīgām


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien apsēdos un pārdomāju savu dzīvi. Pārdomāju savu paziņu dzīvi un vēl visu to sieviešu stāstus, kas bijušas pie manis uz konsultācijām, un tā vienkārši no galvas uzrakstīju 30 lietas, kas traucē mums būt sievišķīgām. Un tas, ka to tā izdarīju, mani vispār nepārsteidza, jo parasti dienu pirms vebināra gatavoju tēmu un apsēžos un rakstu. Bet.....

Mani pārsteidza tas, ka piesolīto 30 punktu vietā es būtu varējusi rakstīts 50. Vai varbūt 100. Trīsdesmit es izvēlējos tādēļ, ka man ir laika limits un es nevaru vairāk kā 30 slaidus izstāstīt pusotrā stundā. Un savukārt divus vebinārus runāt par kļūdām, šķiet, būtu nogurdinoši. Bet tas fakts, ka to grābekļu, uz kuriem kāpjam, ir tik daudz – tas mani šodien ieveda tādās meditatīvās pārdomās par to, ar kādu kaitniecību mēs pašas nodarbojamies.

Un smieklīgākais tas, ka visu to darām “cēlu mērķu vārdā” un “labu gribēdamas”. Jeb vēl smieklīgāk, kad sakām “apstākļu spiestas”, jo “kurš gan cits, ja ne es”.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-25 22:01  |  Skatīts: 652x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jauns sākums


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es kaut kā tik ļoti jūtu, ka mainījies ir viss, un sākusies jauna “ēra”, ka man tas laikam, ka ir pat Tev jāizstāsta.

Es jau vienmēr saku, ka Saulgrieži ir kā noslēgums un sākums. Kā robežšķirtne. Kā jauns palēciens vai pārlēciens. Un šogad to izjūtu jo īpaši.

Es kaut kā nesvinēju lielus svētkus, bet es piedzīvoju dziļu transformāciju un šodien esmu pamodusies CITA.

Nu pilnīgi visu man šodien gribās savādāk kā tas ir bijis līdz šim.

Gribu mainīt, pārveidot, sākt pa jaunam. Jūtu tik milzīgu spēku un vēlmi darīt citādāk.

...
Komentāri (4)  |  2015-06-25 20:15  |  Skatīts: 1363x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


No runāšanas pie darīšanas :))


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Man padomā ir divas jaunas praktiskas idejas, ko varam kopā uzsākt jau drīz. Viena no tām būs jau šo piektdien 26.jūnijā plkst.20.00, kad sāksies jaunais laimes terapijas vebināru cikls ar pirmo tēmu “Veselība un harmonija”. Kā jau tas vebināros ir ierasts, katra 
esam savā mājā pie sava datora, bet gluži tāpat kā mēs to darījām čakru līdzvarošanas vebināros, arī tagad jaunajā laimes terapijas kursā darbosimies ar praktiskiem paņēmieniem, dažādām tehnikām un meditācijām. Un arvien vairāk mūsu tikšanās netā atgādina pazīstamu meiteņu un sieviešu tikšanos, kur jau stundu pirms vebināra čatojam, pļāpājam, veidojam sievišķo enerģiju, kurā pašas pēc tam uzturamies. Man pašai šīs tikšanās ir kā praktiskās sievišķības mācību stundas, kurās tā pirmsnodarbību čatošana ieņem arvien svarīgāku vietu.

Otrs, kas man šai ciklā liekas ļoti svarīgs – tas, ka esam sarunājušas kopā meditēt. Tas man jau no iepriekšējā kursa ir atklājums, bet nemaz nezināju, ka man pašai tas tik ļoti patiks un pietrūks, ja kādā nodarbībā tas nav paredzēts (ir mums citi vebināri, kuros tā praktiskā darbošanās ir mazāk).

...
Komentāri (0)  |  2015-06-25 01:52  |  Skatīts: 869x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pēcsvētki, atziņas, sajūtas


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Sveika, pēc svētkiem! Kā Tu jūties? Vai ir laba piepildījuma sajūta un spēks jaunam gada cēlienam? Vai varbūt ir slinka sajūta un tieši šodien vēl “nekustiniet mani”?

Man pašai šodien šie abi stāvokļi ir sajaukušies vienā, kad no vienas puses ir tik daudz skaistu atziņu un jaunu domu, bet no otras puses negulētas naktis tomēr dara savu, un kaut arī ir bijis ļoti īpaši, tik un tā jāgaida, kad tieši ķermenis atgriezīsies pie kāda sev komfortabla ritma.

Ir ticējums - pēc tā, kāds ir tavs saulgriežu ugunskurs, vari zināt, kāds būs nākošais gads. Nu tad mums šai gadā izdevās piedzīvot tik īpašu uguni un tik īpašu ugunskuru, kāds diez vai manā dzīvē ir bijis. Mūsu draugi bija izveidojuši kvadrātveida ugunskura krāvumu no simtgadīgām brusēm pāris metru augstumā un no gariem dēļiem to izpletuši, lai liesmas šautos uz visām pusēm.

Parasti saka – kāda malka, tāda enerģija.

...
Komentāri (2)  |  2015-06-24 23:15  |  Skatīts: 1298x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.