Gada intervija ar...sevi.


 Gadu atpakaļ es iedibināju jaunu tradīciju, kuru turpinu uzturēt šogad un varbūt, ka arī Tev tas noder iedvesmai un sarunai savukārt ar sevi.

Es pagājušo gad’ nedēļā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu izveidoju tādu kā pārskatu par savu gadu intervijas formātā. Šogad uzdošu sev tos pašus jautājumus un domās nedaudz salīdzināšu notikumus iepriekšējā un šajā gadā. :)

 

...
Komentāri (8)  |  2010-12-29 19:27  |  Skatīts: 3469x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ak, eglīte!


 Jau kādu laiku domāju par šiem Ziemassvētkiem un eglīti mājās. Manī šogad ir notikušas tik milzīgas kvalitatīvas pārmaiņas un esmu tik ļoti sajutusi kopību ar dabu, ka man šobrīd ir tā, ka vēl arvien ar sevi sarunājos par eglītes ciršanu un īslaicīgo ienešanu istabā, izrotāšanu un.....izmešanu.

 

...
Komentāri (9)  |  2010-12-23 17:23  |  Skatīts: 4376x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tauriņefekts, jeb kas mainās gada griezumā


 Šodien sēžu un domāju kā tas bija gadu atpakaļ, kad tikko kā biju radījusi „Pavasara studiju” un tik ļoti gribēju, lai pasaule iegriežas pozitīvā virzienā. Es biju viena pati un man bija tikvien kā liela apņēmība un mana vīra Toma atbalsts.

 

Un ir pagājis gads un nu viss ir tik ļoti jau iekustējies, ka semināri notiek katru dienu, vai dažreiz pat divreiz dienā. Ka katru dienu atbildu uz kādām 40-50 vēstulēm. Ka grāmatu, kuru izdevu 1000 eksemplāros, ir nedēļas laikā aizceļojusi pie lasītājiem un man pašai vairs ir tikai dažas, ko paņemt līdzi uz izsludinātajiem semināriem. Tagad jādomā, kā pasūtīt vēl kādu metienu. Ka meditāciju diskus klausās gan meditējot, gan vienkārši uzliek fonā, lai sajustos droši un mierīgi.

...
Komentāri (36)  |  2010-12-11 20:01  |  Skatīts: 5630x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atsauksmes par grāmatu "Ieelpo laimi un mīlestību"


 Nu jau mana mīļā grāmata nedēļu kā dzīvo savu dzīvi un es tikai ik pa laikam uzzinu kā tai kur iet... :)

 

Tādēļ nolēmu uztaisīt arī šeit mazu vietnīti, kurā tad varam padalīties par izjūtām un pārdomām, kas rodas, lasot grāmatu „Ieelpo laimi un mīlestību”.

...
Komentāri (58)  |  2010-12-11 18:10  |  Skatīts: 11652x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ziema


 Šodien viss ir pilnīgi savādāk. Ir uzsnidzis sniegs un visu nokrāsojis baltu. Ir prieks un miers vienlaicīgi. Arī man pašai ir sācies jauns dzīves periods, jo tikko kā pabeigta ir grāmata. Mans pašas darbs ir padarīts un nu vairs gandrīz nekas tālākā izdošanas procesā nav atkarīgs no manis. Ir tik ļoti, ļoti dīvaina sajūta.

Ir tieši tā kā dabā – vakar viss bija zaļš un šodien balts.

...
Komentāri (16)  |  2010-11-25 20:45  |  Skatīts: 5994x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Meditāciju ieraksti


 Beidzot varu Tev teikt, ka meditāciju ierakstu pirmais CD ir gatavs un nu jau „amats rokā” un ir pilnīgi skaidrs kā to darīt un kā varēsim ierakstīt arī citas tēmas un pēc kāda laika izdot nākošo ierakstu krājumiņu.

 

Pirmajā diskā ir 3 brīnišķīgas meditācijas un trīs dažādas tēmas – par sapildīšanos ar mīlestības dievišķo enerģiju, par jaunību un brīnišķīgu pašsajūtu un par ticību savai intuitīvai gudrībai. Visas ir mani autordarbi – tātad manis radītas, izdomātas un ierunātas. Pirmo no tām Tu varbūt būsi dzirdējusi kādā no maniem semināriem.

 

...
Komentāri (10)  |  2010-11-10 18:27  |  Skatīts: 4856x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pēc ilgāka laika


 Rakstu Tev pēc ilgāka laika, jo tam tiešām ir vairāki iemesli – pirmais un lielais iemesls bija tāds, ka šai mājas lapas vietnei nedēļu notika pāreja no viena servera uz otru un tādēļ visi mājas lapu autori tika aicināti neko nepievienot savai mājas lapai. Tā nu es kārtīgi noturējos šo laiku un tiešām neko daudz nerakstīju.

 

Zinu, ka kāds no jums bija pievienojies lietotāju pulkam un tagad tas ir pazudis –lūdzu piereģistrējies vēreiz. Zinu, ka kāds bija pievienojis komentārus un tie tagad ir pazuduši – lūdzu par to neuztraucies un ja gribi, pievieno tos atkal.

 

...
Komentāri (7)  |  2010-11-05 18:18  |  Skatīts: 3441x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Suns- tā ir laime un mīlestība mājās


  Pēdējā pusgadā man ir ļoti daudz dažādu atklājumu un viens no maniem lielākajiem ieguvumiem šai periodā ir suns.

Ja esi suņu saimniece, tad jau zini kādu mīlestību un kādu bezgalīgu prieku viņš dod. Ja ne, tad Tev ir visas iespējas dzīvē to nokārtot.

...
Komentāri (17)  |  2010-10-16 01:42  |  Skatīts: 5208x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lutināšanas lietiņas


 Man pēdējās nedēļas laikā ir notikušas visādas sevis lutināšanas lietiņas. Par garšīgumiem runāju jau citā rakstā, bet šoreiz stāsts būs par kārumiem dvēselei.

 

Pirmais kārums bija pagājušo sestdien un tā bija filma „Ēd, lūdzies, mīli” ar Džuliju Robertsu galvenā lomā. Filma par visu to, ko šeit runājam. Skaista, krāšņa, ar fantastiskiem dabas skatiem, burvīgiem aktieriem, gudrām atziņām un romantisku mīlestību.

Nu īsts sestdienas vakara kārums.

...
Komentāri (7)  |  2010-10-14 02:52  |  Skatīts: 3508x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jautājumi un atbildes


 Vai atceries, ka nesen Tev rakstīju, sēžot jūras krastā un veldzējoties ar kaut ko vēsu. Bija tik ļoti karsts, ka likās jau pa karstu. Šodien ir pilnīgi otrādi – ir vēsa rudens diena, esmu iekūrusi kamīnu, pagatavojusi piparmētru tēju ar medu. Man blakus uz grīdas graciozi izstiepies guļ suns, klēpī murrā kaķis. Miers un laime.
Šādā absolūtā omulībā gribu parunāt ar Tevi.

 

Šoreiz gribu atbildēt uz jautājumiem, kas radušies klātienes tikšanās reizēs. Piemēram, aizvakar pie manis bija meitene, kas uzdeva vairākus jautājumus, ko bija pakautrējusies rakstīt mājas lapā.

Labi, ka viņa atbrauca un labi, ka mēs izrunājām, bet vispār gribu Tevi mudināt droši rakstīt komentāru daļā jautājumus un es noteikti atradīšu veidu kā atbildēt. Vai nu uzrakstīšu atbildi turpat komentāros vai arī izveidošu kādu rakstu pie kādas no tēmām un izskaidrošu vairāk, jo īstenībā jau varbūt, ka citiem arī rodas jautājumi un arī gribas zināt atbildes.

...
Komentāri (19)  |  2010-10-04 19:10  |  Skatīts: 3929x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.