Mana laimes dienasgrāmata


 Tikko kā pabeidzu saturu savai otrai grāmatai un man ir tik bezgalīgi mīļa un skumja sajūta, ...tāda, ka pilnīgi...drusku jāparaud. Es nezinu kā citi autori ar to tiek galā, bet man katra grāmata ir kā bērns, kurš jāpalaiž no mājām lielā pasaulē. Un es nezinu kā viņam klāsies. Un es nezinu kā viņu sagaidīs. Es varu tikai paļauties uz Dieva svētību un cerēt, ka viss būs labi.

Tagad vēl korektori darīs savu darbu, un mākslinieki un maketētāji savu, tad tipogrāfija ....un tad jau atvēršanas svētki.

Esam ieplānojuši, ka 29.septembrī

...
Komentāri (19)  |  2011-08-31 18:26  |  Skatīts: 4985x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bail? Izej bailēm cauri!


 Šonedēļ bija notikums, kurš man bija kā laba mācība un kura pozitīvais rezultāts ir tā vērts, lai es Tev to izstāstītu.

Tu jau zini, ka man ir iznākusi krievu valodā tulkota grāmata un nu, ik pa laikam, man rodas nepieciešamība par Laimes terapiju stāstīt un runāt arī krieviski. Un īstenībā jau nav tik traki, kamēr tu runā ar vienu cilvēku, vai arī kamēr pretim ir cilvēks, kas saprot arī latviešu valodu un var „iemest” pa kādam latviešu vārdam. (Izmantojot latviešu kino klasiku –„eto moij krustdēls”.)

...
Komentāri (29)  |  2011-08-26 19:48  |  Skatīts: 6263x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


„Ļaujies un izbaudi to!”


 Zinu, ka esi pamanījusi, ka pēdējās nedēļās mājas lapa palikusi klusāka un mierīgāka. Un nu varu izstāstīt kā un kāpēc tas notiek. Redz, pagaidām ir tā, ka rakstus vēl arvien rakstu tikai es pati. Mēs esam domājuši par to, ka tiklīdz savu kursu beigs pirmā Laimes terapijas nodarbību vadītāju grupa, tā izveidosim jaunu sadaļu, kurā varēsiet iepazīties un turpmāk lasīt arī viņu sagatavotos rakstus. Bet nu...līdz kursa noslēgumam vēl nedēļa jāgaida un līdz ar to nav ko steidzināt laiku.

Un ja es rakstu tikai viena, tad Tu izjūti katru mana dzīves perioda paisumu un bēgumu. Tieši tāpat kā to izjūtu es. :)

...
Komentāri (18)  |  2011-08-13 18:11  |  Skatīts: 6706x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Afirmāciju CD


 Sveika, mīļā! Es ļoti sen neesmu ar Tevi te parunājusi un man nupat ir sajūta, ka atkal ir kaut kas jāuzraksta. Un lūk – ir viens jaunums, par kuru gribu Tev izstāstīt. Un tas ir afirmāciju jaunais ieraksts, kurā esmu ierunājusi afirmācijas par atsevišķām tēmām.

Kas ir afirmācija?

Afirmācija ir īss pozitīvs apgalvojums, kuru atkārtojot vairākas reizes (100-200) tas nosēžas mūsu zemapziņā kā absolūta patiesība.

...
Komentāri (22)  |  2011-08-02 17:09  |  Skatīts: 6083x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Fakti un realitāte


 Šodien atkārtoti noklausījos Pētera Kļavas un Andra Buiķa intervijas radioraidījumā Siluets:

(https://www.latvijasradio.lv/program/1/2010/03/20100328.htm),

kurā piedalās arī Rēzija Kalniņa. Fantastiskas intervijas. Fantastisks sarunu raidījums. Bet tas, kas mani reāli nošokēja no stāstītā, ka zinātnieki ir izpētījuši, ka tikai 3 vai 6 % cilvēki interesējas par Visuma uzbūvi, Visuma likumiem un pasaules kārtību un garīgo izaugsmi. Es diendienā tiekos ar ļoti daudziem cilvēkiem, un ļoti daudzus jūtu un redzu te mājas lapā, un man bija radusies sajūta, ka gandrīz visi cilvēki šobrīd ir meklējumos un pēta garīgās augšanas iespējas. Izrādās, ka nemaz ne. Ka tikai 3% vai 6% cilvēku (vienā vietā viņš teica tā, vienā tā). Tas skaits tad taču ir pilnīgi miniatūrs!!!!

...
Komentāri (35)  |  2011-07-18 23:12  |  Skatīts: 7024x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par izvēli, lietu kārtību un pakļaušanos


 Šobrīd ik dienas izjūtu, kā man Visums māca būt sievietei. Vakar biju uz radio raidījumu par sievišķību un tur tieši runājām, ka sievietei jāmāk ļauties, sievietei jāmāk arī pakļauties. Lūk, arī tā ir mana šā brīža mācība.

Ko darīt tad, ja esi visu izplānojusi, bet dzīve ievieš korekcija un nekas nenotiek pēc šī plāna?

Tad vienkārši ļaujies.

Es zinu cik bieži esmu Tev teikusi, ka sievietēm jāiemācās ļauties un pieņemt situācijas. Ka mums jābūt elastīgām un jāpielieto mīlestības aikido. Ka mēs tieši tad, kad ļaujamies, vislabāk un efektīgāk sasniedzam rezultātu. Sievietēm nav jācīnās. Mums ir jāļaujas. Cīņā mēs zaudējam, ļaujoties vinnējam. Un tas tā ir pat tad, ja sākumā tā neliekas.

...
Komentāri (16)  |  2011-07-06 19:05  |  Skatīts: 5207x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zīmes, brīdinājumi, steiga un miers


 Šodien gribu ar Tevi parunāt par zīmēm, ko saņemam ik dienas. Un par to, vai tās redzam, vai ievērojam un cik tiešām tām jābūt, lai saprastu.

Zinu, ka šī ir tēma, par kuru jau esam runājušas un kuru esmu solījusi reiz uztaisīt kā semināru, bet tā kā vēl tas nav noticis, tad turpinām šo sarunu te.

Vai Tev izdodas ik dienas izprast ko Visums Tev grib teikt? Vai ej rokrokā ar kopējo Dabas plūdumu, vai gribi to apsteigt?

Īstenībā – vai esi padomājusi, ka Daba nekad neko nesasteidz. Nakts nedzen dienu – un nebūs tā, ka saule šodien norietēs ātrāk. Diena nedzen nakti – saullēkts nebūs agrāk. Bet  mēs?

Manas šā brīža zīmes man neglaimo. Es tiešām dzenu laiku un sevi un tas galīgi neatbilst manai laimei, laimes terapijai un Dabas kopējam plūdumam. Šī ir mana šā brīža mācība – saprast no kā atteikties, lai atkal spētu ievilkt elpu un atgūties.

...
Komentāri (43)  |  2011-07-06 18:21  |  Skatīts: 8047x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Brīnišķīgais radīšanas laiks


 „Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām” – „tu nevari vienkārši tā aiziet un pazust”.

Šie vārdi man skan ausīs katru dienu, kad iedomājos, ka neesmu Tev neko pateikusi un jau tik ilgi kā šeit mājas lapā neko nerakstu. Nu nav jau tā, ka mokos ar vainas apziņu. Vainas apziņa nav laba. Bet tik un tā ar atbildību piedomāju, ka man vai nu ir jāatrod laiks, lai Tev uzrakstītu kādu jaunu rakstu, vai arī, lai vismaz izstāstītu kas notiek.

Un man šķiet, ka es Tev vienkārši izstāstīšu kas notiek.

...
Komentāri (16)  |  2011-06-29 20:27  |  Skatīts: 4830x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Attiecības ar Dievu


 7.čakra ir atbildīga par saikni ar Augstākiem spēkiem, par to kā ļaujamies Visuma kārtībai, kā redzam sevi Visuma sistēmā, kā sadarbojamies un ļaujamies Augstāko spēku vadībai. Ja šī čakra ir vaļā un kārtībā, tad cilvēkam nav bail, viņš vienmēr prot atrast izeju un viņa ir iekšēja paļāvība par to, ka viss būs labi.

Šeit nu noder mans stāsts par periodu, kad dzīvoju viena pati. Es dzīvoju mājiņā, kurā nebija ne citu cilvēku, ne suņu, ne signalizācijas, ne dzelzs vai koka durvju, šeit viss bija tik ļoti ....vaļā...., ka bija jābūt tiešām ļoti lielai iekšējai miera sajūtai, ka ar mani nekas nevar notikt. Un man šī iekšējā ticība bija. Gan tad, kad viena pati dzīvojot mājā, otrā stāvā gulēju, bet lejā ir divas stikla durvis, kuras tolaik varēja atvērt ar ciešāku rokas uzspiedienu. Man nebija bail. Es paļāvos uz Dievu, ka viss ar mani būs kārtībā. Vai arī tad, kad tik ļoti gribēju satikt savu vīru – es vienkārši paļāvos, ka tā viss būs. Vai tad, kad sākotnējā periodā, kad izvēlējos šeit dzīvot mani ienākumi bija mazāki kā mājas maksājumi (tātad ēšanai vai degvielai vai citiem pirkumiem naudas vispār nepietika), bet šī milzu paļāvība, ka viss sakārtosies, ka man atnāks īstā doma un es zināšu kā nopelnīt naudu un visu sakārtot – tā, lūk, bija ļaušanās. Un protams, ka bija jābūt arī otrai čakrai kaut cik „darba spējīgai”, bet šoreiz vairāk gribu uzvērt šo spēju ļauties. Tagad atskatoties varu pilnīgi pabrīnīties cik man toreiz izteikta bija šī sajūta.

...
Komentāri (17)  |  2011-06-07 17:46  |  Skatīts: 3955x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sarunas ar Zemapziņu


 Nu tā – tas nu ar mani ir noticis. Esmu šodien piedzīvojusi brīnumu, par kuru gribu ar Tevi padalīties. :)

Vēl arvien šodien runājam par 6. čakru, par intuīciju un zemapziņu. Tikai šoreiz tas stāsts būs ļoti konkrēts, ļoti praktisks un ļoti iedvesmojošs.

Es jau Tev rakstīju, ka šobrīd pārlasu Siņeļņikova grāmatu „Izproti savu slimību” un jau teicu, ka daru to ārkārtīgi rūpīgi un pūlos saprast un izjust katru rindkopu līdz sirds un dvēseles dziļumiem. Un lūk – šodien nu ir sakritība, ka uzrakstu rakstiņu par 6.čakru un paņemu grāmatu un izrādās esmu nonākusi tur tieši līdz vietai, kur tiek mācīts un stāstīts kā kontaktēties ar savu zemapziņu. Būdama absolūti uz viļņa, esmu gatava mēģināt un darīt to ļoti nopietni (lieki teikt, ka iepriekšējās reizes, lasot šo grāmatu, kaut ka veiksmīgi šo pamācību esmu palaidusi garām).

...
Komentāri (60)  |  2011-06-07 01:58  |  Skatīts: 10778x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.