Kristīne Muciniece „Eņģeļu acis”


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Nav tik bieži šai laikā bijuši gadījumi, kad burtiski nevaru noturēties un gribu Tev stāstīt par kādu no izlasītām grāmatām. Freižers "Zilie putni", Marks Levī  „Starp debesīm un zemi”, Nīls Donalds Volš „Sarunas ar Dievu”. Tās katra ir savādāka, bet tās visas vieno tas, ka tie ir tulkojumi un ir atceļojušas pie mums no citām valstīm un no ārzemju autoriem. Tas nemazina to vērtību. Vēl arvien esmu sajūsmā par katru no tām. Vēl arvien varētu tās ieteikt. Tāpat kā ļoti daudzas citas – piemēram, Ekharts Tolle „Tagadnes spēks” vai kādu no Koelju grāmatām. Un pilnīgi saprotu, ka šie autori nav savstarpēji salīdzināmi. Un es nemaz negatavojos to darīt. Bet...lai ko es te esmu pieminējusi vai saukusi, tie ir svešzemju vārdi un uzvārdi. Un šoreiz man ir gods un lepnums par to, ka varu Tev ieteikt mūsu pašmāju autores Kristīnes Mucinieces grāmatas „Eņģeļu acis”. Kristīne ir jelgavniece. Jelgava ir mana dzimtā pilsēta. Lasu un pilnīgi smaidu un esmu laimīga par to, kādi cilvēki mums tepat Latvijā dzīvo.

Burtiski tikko kā citā rakstā runājām par Agnesi, kura ir tepat starp mums. Un tagad mani ir pārņēmis Kristīnes viedums, redzība, dziļums, mīlestība un vienreizējs talants to visu pateikt caur vienreizēju stāstu, kurš runā no sirds uz sirdi.

Šodien lasu Kristīnes grāmatu un pilnīgi jūtu kā pildos ar mīlestību. Un lai arī ir tā, ka tad, kad pati rakstu savu grāmatu, tad nevaru ne klausīties, ne lasīt citus autorus (lai neizjauktu savas enerģētikas plūdumu), šoreiz ir pilnīgi tā, ka lasu un baudu un jūtu kā noskaņojos uz savu tīro skaņu. Tas ir kā instruments, kas uzskaņojas pirms skaņdarba. Lūk, man ir sajūta, ka šī grāmata, ka tas kā Kristīne raksta, mūsos katrā atver vistīrāko, visdzidrāko, kas mūsos ir. Un nemaz nerunājot par viedajām zināšanām, kuras šai grāmatā ir pārpārēm.

...
Komentāri (11)  |  2012-08-01 08:17  |  Skatīts: 5602x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Uzvārda maiņa


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Jau kādu laiku atpakaļ, kad runājām par cipariem un numeroloģiju, šķiet, komentāru sadaļā pieskārāmies jautājumam par mūsu vārda enerģētikas izskaitļošanu un kas notiek ar mūsu enerģētiku tai brīdī, kad mainām uzvārdu, apprecoties vai kāda cita iemesla dēļ. Biju šo tematu kaut kā jau piemirsusi, bet aizvakar Agneses seminārā viena sieviete šo uzjautāja un Agnese atbildēja precīzi to pašu, ko toreiz arī mēs pārrunājām – ka pārejot vīra uzvārdā, mēs uzņemamies vīra dzimtas karmas tupināšanu.

...
Komentāri (14)  |  2012-07-31 03:27  |  Skatīts: 5399x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par karstumu, Agneses semināru un vasaru


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Tik ilgi neesmu Tev rakstījusi, ka tagad pilnīgi nezinu ar ko sākt un kā sākt. Ar mani ir noticis interesants notikums – dēļ karstuma, dēļ caurvējiem un dēļ dziedāšanas kāzās, esmu pazaudējusi balsi. Un nevis tā, ka čerkst, bet tā, ka nevar parunāt. Ja Tu mani nu jau pazīsti, tad saproti, ka tas varētu būt reāls apdraudējums manam komfortam ;) Un tā kā nevaru parunāt, tad žigli ķeros pie rakstīšanas ;)

Gribu Tev izstāstīt spilgtāko iespaidu – vakar biju uz Agneses (Agnese Bērziņa no Ragaciema) semināru un....tas nevar neiespaidot :) ) Man tur ir tik daudz pārsteigumu un tik daudz patīkamu atklāsmju, ka varu tikai pie sevis smaidīt un teikt – jā , mēs to sen jau esam pelnījuši.

...
Komentāri (10)  |  2012-07-29 20:05  |  Skatīts: 5446x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tikšanās ar Agnesi


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kaut arī šī nedēļa man paiet zem kāzu zīmes un varētu teikt, ka visa tīri enerģētiski esmu vedējmātes sajūtās, tomēr solīju Tev izstāstīt par savu pirmo tikšanos ar Agnesi. Tas īstenībā ir tik dziļi, tik īpaši, tik ielīksmojoši, ka pat tā īsti nezinu ar ko sākt.

Nu pirmkārt manī patiešām ir lepnums un ārkārtīgi pacilāta sajūta, ka pie mums šeit Latvijā (es pat gribu teikt – tepat pie manis Jūrmalā) ir tik spēcīga personība. Ja līdz šim Tev stāstīju par Lazarevu, par Svijašu, par Siņeļņikovu, par Šarmu, par Volšu, un par daudziem citiem meistariem, kuriem ir izstrādātas savas mācības, savas sistēmas, katram ir savs veids kā atbildēt un tiem jautājumiem, kas mūs visus tik ļoti interesē un kuriem citreiz veltām pat gadu desmitus, līdz iegūstam atbildes, tad tagad mans pilnīgs atklājums ir Agnese, kurai šīs atbildes ir un kura labprāt ar mums dalās gan ar šo atbilžu saturu, gan ar veidu kā mēs paši varam tās iegūt. Un ne par velti es pieminēju augstākminētos uzvārdus. Viņi patiešām ir ļoti spēcīgi un patiešām starptautiskā mērogā zināmi un atpazīstami. Un tas, kas mani patīkami pārsteidza, ka Agnese ir tieši tikpat spēcīga un varbūt pat vēl spēcīgāka.

...
Komentāri (5)  |  2012-07-17 03:01  |  Skatīts: 2984x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ragaciema Agnese


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Reiz mūsu lektoru seminārā Marija (viena no topošām lektorēm) teica, ka informācija pie mums atnāk un izraisa interesi apmēram 4 soļos. Pirmais solis ir, kad kaut ko izdzirdam vai uzzinām, bet palaižam garām, jo šī ziņa nesaslēdzas ar mums jau zināmo informāciju. Otrais solis ir tad, kad izdzirdām šo informāciju jau atkārtoti un atceramies iepriekšminēto. Trešais solis ir tad, kad paši atceramies un jau sākam par to domāt. Ceturtais ir tad, kad darām.

Un tieši šādi ir notikusi mana tikšanās (es vēl nemaz neesmu viņu satikusi) ar Ragaciema Agnesi. Pirmo reizi par viņu dzirdēju no kādas savas paziņas, kura bija bijusi uz konsultāciju. Noklausījos, nobrīnījos cik ļoti tomēr cilvēki grib konsultēties pie gaišreģiem un kaut kā viss – pārstāju par to domāt. Vārds gaišreģis manī izsauca zināmus stereotipus un es tā īsti neiekustināju savu interesi tālāk.

...
Komentāri (32)  |  2012-06-21 00:47  |  Skatīts: 17429x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pašapziņas līdzsvarošana


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien aizdomājos par tēmu – ko darīt tad, ja sevis apzināšanās jeb pašapziņa ir kaut kā vai nu dikti samilzusi vai tieši otrādi sašļukusi. Uzreiz varu pateikt, ka laba un harmoniska sajūta būs tikai tad, kad Tava (vai mana) pašapziņa ir līdzsvarā.

Es savā dzīvē esmu piedzīvojusi abas galējības un ne viens, ne otrs variants nekam neder. Ja pašapziņa ir sarukusi, tad upura loma ilgi nav jāgaida un tā pielavās mūsu dzīvē jomu pa jomai. Interesantākais, ka nav iespējams, ka darbā būsi „upuris” un mājās un ģimenē laimes un mīlestības piepildīta harmoniska sieviete. Tas principā nav iespējams. Ja esi harmoniska, tad arī darbā tas izpaudīsies, ja esi upuris, tad diemžēl arī mājās tas agrāk vai vēlāk parādīsies.

Savukārt ja pašapziņa ir ļoti piepūtusies un ir pārāk liela sava varas un nozīmības sajūta, tad vari uzkāpt uz grābekļa, ko sauc par lepnību un zvaigžņu slimību. Un tāpēc nav jābūt skatuves cilvēkam. Un tāpēc nav jābūt slavenībai. Mums katram var pienākt brīdis, kad ilgstoši veicas tik ļoti, ka vienā brīdī šķiet, ka vari visu, un ka esi tik svarīgs, ka viss atkarīgs tik no paša. Lepnība, augstprātība un iedomība tiek saukti par lielāko grēku.

...
Komentāri (21)  |  2012-06-04 18:25  |  Skatīts: 4493x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mana ideālā brīvdiena


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Ja Tu zinātu cik šodien esmu laimīga.

Kāpēc?

Nezinu. Tāpēc, ka esmu atpūtusies un izgulējusies. Tāpēc, ka skan skaista mūzika – jo ir uzslēgts mans pēdējā pusgada lielākais atklājums Radio Rīgai. Tāpēc, ka šodien nekas nav jādara. Tādēļ, ka varu pavadīt dienu precīzi tā, kā man vislabāk patīk.

Man tikko kā vīrs jautā – par ko tu domā? Tu burtiski staro.

Un es saku, ka vienkārši rakstu kārtējo (jau trešo) rakstu šodien un runājos ar Tevi. Viņš brīnās – bet par ko tur starot, ka es taču to daru katru dienu. Un es viņam pačukstu – „ir atvēries Kanāls”.

Atceries, pirms kāda gada Tev rakstīju še pat mājas lapā - ka mana vislielākā laime ir rakstīt un, kamēr rakstu, just kā dievišķā enerģija plūst caur mani. Šī sajūta nav salīdzināma pilnīgi ne ar ko. Tas ir dievišķais Kanāls, kas ir atvēries un kurā varu būt. Un es pati tik vienkārši to nemaz nevaru atvērt. Lai gan. Laikam, ka varu gan. Zinu, ka tad, kad sāku rakstīt un darīt kaut ko ar milzīgu mīlestību, tad tas pats no sevis atveras. Kā balva. Kā dāvana. Kā īpašs notikums, kurš sagādā milzīgu prieku.

...
Komentāri (6)  |  2012-06-03 00:56  |  Skatīts: 2827x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Viss notiek tik dziļi


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Kādu laiku atpakaļ jau Tev stāstīju, ka mēs Pavasara studijā, dažādos semināros, un man pat šķiet, ka arī šeit mājas lapas komentāros, esam runājuši – kāpēc ir tā, ka vienam laimes terapija strādā un pārmaiņas dzīvē notiek, un kāpēc kādam citam nenotiek nekas un vēl uznāk dusmas par to, ka tas viss ir tikai runu līmenī. Un tā pirms kāda laika mēs nolēmām uzrīkot praktiskās nodarbības – kā tieši iekustināt notikumus savā dzīvē, kā iebuhņīt pašam sevi vai vienam otru, lai taču beidz iet pa apli, vai arī vienkārši, lai dotu iespēju paskatīties uz savu dzīvi un dzīves situācijām no malas.

Izsludinājām pieteikšanos, izveidojās grupa, un vakar bija pirmā tikšanās. Priekš manis jaunums ir tāds, ka šoreiz esmu nevis vadītāja, bet gan grupas sastāvā. Un lai arī jau pašā sākumā vienojāmies par to, ka tas, kas notiek grupā un nodarbībā, ārpus tās netiek runāts un stāstīts, tomēr varu Tev izstāstīt par savām sajūtām „esot otrā pusē”.

...
Komentāri (4)  |  2012-06-01 22:57  |  Skatīts: 2502x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Starp debesīm un zemi


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Šodien gribu Tev izstāstīt par savu vakardienas piedzīvojumu, baudījumu, notikumu un pieredzi, ar domu, ka arī Tu vari sev ko tādu sagādāt. :)

...
Komentāri (7)  |  2012-05-30 17:33  |  Skatīts: 3449x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Laime ir dziļāk par prātu


sadaļa: SARUNAS

autors: INESE PRISJOLKOVA

 Vai Tev ir kādreiz tā bijis, ka no rīta pamosties un paskaiti un pārdomā cik Tev šodien ir jāizdara, un Tu saproti – to vienkārši nevar. To nekā nevar paspēt ne šodien, ne rīt ne parīt. Un šai visā parasti jau ir tā, ka neviens no termiņiem gaidīt nevar, jo savukārt pēc tam ir vēl savirknētas citas lietas, un tā tas ir tik tālu, cik vien šobrīd „acis rāda”.

...
Komentāri (22)  |  2012-05-25 02:05  |  Skatīts: 4630x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.