Skolām, skolotājiem un ne tikai :)


 Šodien es sapratu, ko varu un gribu darīt, lai Latvijas jaunieši pēc iespējas vairāk uzzina kā viņi paši var būt autori savai dzīvei. Ka tikai no viņiem pašiem viss atkarīgs. Ka izprotot un ievērojot Visuma likumus, viņi dzīvē sasniegs daudz vairāk un dzīvos daudz laimīgāku dzīvi.

 

Šodien esmu nolēmusi Latvijas skolām piedāvāt savu grāmatu "Ieelpo laimi un mīlestību" kā ceļa maizes dāvanu absolventiem.

Nāk izlaidumu laiks. Būs ļoti daudzi, kuri tieši šogad beigs skolu. Un skolas direktori un klases audzinātāji dāvinās skolēniem grāmatas.

Lūk – šī ir brīnišķīga iespēja iedot viņiem līdzi to, kas viņu dzīves padarīs laimīgākas un mīlestības piepildītākas.

 

Un, protams, ka es nevaru uzdāvināt grāmatu katram jaunietim, toties es patiešām varu piedāvāt speciālu grāmatas cenu skolām.

 

Tātad – ja esat skolotāji vai skolu direktori, kas ir ieinteresējušies – lūdzu man rakstiet. (pavasarastudija@gmail.com)

Ja esat topošo absolventu vecāki – iesakiet to savā skolā.

Būšu tikai priecīga.

 

No pieredzes varu teikt, ka vidusskolēni ļoti labi ņem pretim šo mācību. Esmu bijusi daudzās skolās ar semināriem, kuros piedalās arī skolēni, un man patiešām ir prieks par viņiem. Un protams, arī par skolotājiem, kuri viņus turp bija uzaicinājuši.

Jo agrāk cilvēks sāk saprast Visuma kārtību un izprot savu vietu un jēgu šai kārtībā, jo viņam izveidojas laimīgāka un jēgpilnāka dzīve.

 

Lai brīnišķīga diena visiem!!

 

Domājot par Latvijas un latviešu laimīgu nākotni,

Inese

Komentāri (2)  |  2011-03-09 20:21  |  Skatīts: 2578x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Andra* - 2011-03-10 06:07
Paldies, Inesīt par šo cēlo un burvīgo piedāvājumu. Es noteikti būtu bijusi priecīga par šādu dāvanu un pieļauju, ka savā dzīvē nebūtu pieļāvusi tik daudz kļūdu, ja par Visuma kārtību un likumiem būtu izlasījusi pēc vidusskolas absolvēšanas.=)

Inese* - 2011-03-10 18:02
Ai, Andriņ:) īsti jau nevr zināt kā būtu, ja būtu bijis ;)

Mums katram zināšanas atnāk īstajā laikā. Ir kāds iemesls, kapēc mums bija jātaisa tās kļūdas, kuras sadarījām.
Toties tad, kad zināšanas esam saņēmuši - tad gan vairs nevajag atlikt tās pielietot.

:)


Atpakaļ