Māmiņu skolas pirmais vebinārs "Bērnu audzināšana" - 9. martā!


sadaļa: MĀMIŅU SKOLA
autors: LAURA BANDERE

 Labdien, mīļās māmiņas!

Šodien gribu Jums pastāstīt par jaunu iespēju Māmiņu skolā. Es aicinu jūs uz vebināru - lielisku iespēju savās mājās pie datora jebkurā pasaules malā klausīties pusotru stundu ilgu nodarbību par bērnu audzināšanu. Es vēlos pastāstīt, kuri no audzināšanas veidiem ir bērnam labvēlīgi un veido bērnu par laimīgu un harmonisku cilvēku un kuri audzināšanas paņēmieni bērnam neder.

Bērni ir brīnums no kā mums visiem vajag mācīties. Diemžēl mēs, pieaugušie, mēdzam sabojāt bērnus. Mēs izdomājam, kādiem tie vajadzētu būt un kā uzvesties. Un, ja uzvedība neatbilst iedomām, dusmojamies un pat mēdzam bērnus sodīt. Lai panāktu savu, vecāki izdomā dažādus trikus un pat neapzinās, ka tas kaitē bērnam. Vecāki grib, lai bērns labi mācās un tad iedomājoties, ka tādā veidā stimulēs to, salīdzina bērnu ar citiem pēc viņu domām gudrākiem bērniem un atkal pat neapzinās, ka tā ir kļūda.

Lielākoties vecāki vēl bērnam labu, bet nezināšanas dēļ “savāra ziepes”.

Es vēlos pastāstīt arī to, kādēļ bērni slimo, it īpaši - apmeklējot bērnudārzu. Un runāšu arī par tēva lielo lomu bērnu audzināšanā.

Nākamajā vebinārā mēs runāsim arī par māmiņām kā sievietēm, par to, kā nepazaudēt savu sievišķību esot māmiņas lomā.

Bet pirmais vebinārs sāksies 9. martā plkst. 11.00 un pusstundu pirms tam būs iespēja pieslēgties čatam, dalīties savā pieredzē un uzdot arī jautājumus, ko visas dalībnieces kopā tad mēģināsim izrunāt un rast atbildes. Kopumā vebinārs ilgs līdz plkst. 12.30.

Ja gadījumā Tev šī diena vai laiks neder, tad būs iespēja trīs dienu laikā noklausīties vebināra ierakstu (piemēram, laikā, kamēr bērniņš gulēs).

Dalības maksa vebinārā: EUR 10,00. Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com.

Lai svētība un mīlestība ikvienā ģimenē un gaidīšu Tevi vebinārā!

 

Laura

Komentāri (0)  |  2016-02-20 19:27  |  Skatīts: 1476x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ