Kluba dalībnieku reģistrācijas kārtība un dalības maksa


PS klubs ir interesentu grupa, kas tiekas pāris reižu mēnesī, lai diskutētu, dalītos pieredzē un apmainītos ar atziņām par dažādām pašu izvirzītām tēmām. PS klubam būs iespēja organizēt pašiem savus pasākumus, pieaicināt viesus, pašiem uzstāties un vadīt savu darbu Pavasara studijas paspārnē.

Lai iestātos PS klubā, lūdzu sūti e-pastu uz pavasarastudija@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Kluba biedru skaits ir ierobežots.

Kluba tikšanās notiek Pavasara studijas telpās Rīgā, Kuģu ielā 11-302  pirmdienās no plkst. 18:00-20:30.

Kluba biedra dalības maksa ir EUR 30,00 (t.sk. PVN) par vienu kalendāro mēnesi, neatkarīgi no mēneša ietvaros notikušo un apmeklēto tikšanos skaita.

Katra kalendārā mēneša pirmajā datumā kluba biedri saņem dalības maksas rēķinu par attiecīgo kalendāro mēnesi uz priekšu un dalības maksājama ar pārskaitījumu.

Samaksātā dalības maksa izmantojama tikai kluba tikšanos apmeklēšanai un to nevar izmantot citu Pavasara studijas nodarbību vai semināru apmeklēšanai. Samaksātā dalības maksa nav atgūstama un to nevar nodot citai personai.

Kluba dalībnieki iegūst 20% atlaidi Pavasara studijā notiekošo klātienes nodarbību un semināru apmeklēšanai, kā arī 10% atlaidi Pavasara studijā nopērkamo grāmatu un disku iegādei.

Informācija par kluba tikšanos datumiem un tēmām tiks publicēta mājas lapas sadaļā “Klubs”, kā arī personīgi nosūtīta visiem kluba dalībniekiem katra mēneša pirmajā datumā.

 

Komentāri (0)  |  2015-11-02 00:55  |  Skatīts: 593x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ