Kā pieslēgties internetam - ČENELINGA APMĀCĪBAS 14. februārī


sadaļa: ČENELINGS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 11. oktobrī Pavasara studijā bija situācija, kad jāpieved papildus krēsli, jo dalībnieku vairāk, kā mums ir vietas, kur apsēsties. Skaisti. Bijām uz pirmo čenelinga apmācības semināru, kurā pati piedalos kā dalībnieks.

Kad Matīss sākumā jautāja – uz ko jūs esat atnākuši un vai zināt, kas tas tāds vispār ir, tad es atbildēju, ka mana izjūta par telepātisko saziņu ar Debesīm, ir kas līdzīgs kā pieslēgums internetam.

Ka tas viss ir kā 90tajos, kad katrs strādājām pie sava datora, pratām kaut ko uzrakstīt, pratām uztaisīt prezentāciju vai tabulu, bet ikdienas internets vēl nebija. Un tad, kad parādījās, tad burtiski nācās mācīties – kā atrast, kā pieslēgties, kā meklēt informāciju.

Nu un tagad ir kas līdzīgs – ka katrs jau kaut ko jūtam un savā nodabā čenelingojam, bet nav tādas īstas skaidrības kā šo telepātisko saziņu vadīt. Un tad bieži gadās, kad gribās izmantot kāda cita pakalpojumu, lai tad nu viņš vai viņa pasaka – kā dzīvot, kā būt, kā atrisināt kādu dzīves situāciju. Mēs piesakāmies garās rindās uz konsultācijām, pie kāda, kurš Redz vai Dzird vairāk, un gaidām un sagaidām, lai uzdotu jautājumus un uzzinātu ko un kā darīt. Bet kaut kādā ziņā tas atgādina kā 90tajos salasījās grupas, kas skatījās video filmas pie kāda, kam bija videomagnetofons, vai arī līdzīgi it kā mēs tagad ietu pie kāda, lai pastāsta, kas rakstīts Delfos vai Tvnetā.

Man pašai jau sen bija tāda nojausma, bet nu ir pilnīga pārliecība, ka tas ir tikai laika jautājums, līdz brīvi izmantosim telepātisko saziņu gan starp cilvēkiem, gan neredzamām būtnēm, saziņai ar dabu vai pilnīgi jebkuru priekšmetu.

Nu un tie, kas mēs tiekamies uz čenelinga apmācībām, esam tie, kas vienkārši grib to apgūt jau tagad. Nu tieši tāpat kā ar internetu – bija, kas mācēja lietot jau 90to beigās, un bija tie, kas mācījās 2010tajā.

Principā nav jau atšķirības rezultātā. Vienīgi iespējas izmantot šo “instrumentu” kādam bija daudz ātrāk.

Man pašai ir pilnīgi skaidrs, ko nozīmē čenelings, jo kaut kādā ziņā to pielietoju rakstot grāmatas. Ir milzu atšķirība, kad mēģinu rakstīt grāmatu no sevis (un tad tas nevedas tik labi un to nepublicēju) un kad esmu ar vaļā Kanālu un rakstīšana notiek kaut kā raiti, pat bez iepriekšējas izdomāšanas par ko nākošā saruna vai nodaļa būs.

Es šogad to izjutu ļoti konkrēti, kad vasarā dēļ sava 9tā viļņa, kā saucu enerģijas lielo uzplūdu, protams, ka nedaudz pārdozēju un vienā mirklī jutu, ka jaunā radīšanai atdodu tik daudz, ka grāmatai nepietiek ne laika, ne fiziska spēka. Un Kanāls aizvērās. Vienkārši pats no sevis bija ciet un viss.

Un tad – novadījām nometni, atgriezāmies un es tiešām biju izbrīvējusi laiku, lai nu tagad rakstītu – bet....nekā. Es gaidīju veselu mēnesi, lai tas vienā dienā pēkšņi pats no sevis būtu atkal vaļā un tagad es rakstu kā no pārpilnības raga un man gribās to darīt vēl un vēl.

Kādēļ? Nu tādēļ, ka tā informācija tādā ļoti skaistā plūdumā vienkārši nāk.

Tad ko daru čenelinga apmācībās?

Es gribu iemācīties to pieslēgumu atvērt tad, kad man pašai ērti un aizvērt arī tad, kad ērti. Tagad tas viss notiek kaut kā tieši tad, kad es neko nedomāju un nedaru. Bet es redzu Matīsu un Lindu (un vēl citus), kas šim stāvoklim var noskaņoties un pieslēgties, kā saka “uz pasūtījumu”. Es tā varu tikai tad, kad tas kanāls ir atvēries pats no sevis. Tad man ir tā, ka viņš visu laiku ir vaļā un pat tad, kad vadu seminārus pilnīgi pa citu tēmu, man galvā ir doma, kā tagad gribās rakstīt grāmatu, jo tieši tagad nāk (vai kaut kur tepat stāv un gaida) tā informācija, kas jāpieraksta.

Vai esat redzējuši un dzirdējuši par dzejniekiem vai komponistiem, kas savus darbus pieraksta uz salvetes?

Nu man līdzīgi. Kaut kā nāk un viss un tad ir jāpaņem pretim.

Man patiktu, ja es to varētu vadīt ar savu brīvu gribu – tagad man ir laiks, tagad atveru kanālu, pieslēdzos, sazinot, pierakstu vai pasaku vai uzzinu, un pēc tam aizveru un dzīvoju tālāk. Lūk tas ir tas, ko Matīss māca.

Viņš māca noskaņoties. Māca tikt uz viļņa. Māca vadīt enerģiju. Stāsta savu pieredzi. Vienmēr “nodemonstrē” čenelingu mums klātienē, lai varam uzdot tos jautājumus, kas gaisā vai galvā virmo, lai neesam pārņemti ar kaut kādām savām domām, kas pašiem traucētu meditācijā.

Vārdu sakot – nodarbības ir ļoti profesionālas un strukturētas. Nu tieši kā vadītas no Debesīm.

Un ja Tevi tas interesē, tad droši vari nākt pat, ja iepriekš neesi bijusi.

Iepriekšējo nodarbību vari noskatīties te https://www.youtube.com/watch?v=3a_L6K_9otQ

Bet uzreiz saku, ka klātienē tās enerģijas ir kaut kas cits, nekā klausīties un skatīties caur netu. Un saku to no pieredzes, jo manuprāt tiešām esmu noskatījusies pilnīgi visus (vairāk kā 500) ierakstus, bet tas nav salīdzināms ar to, ko varu pati sajust un izdarīt klātienes nodarbībā. Nu mans mērķis ir iemācīties to visu pašai, neatkarīgi no klātienes tikšanās reizēm.

Vārdu sakot, ja gribi reizē ar mani un citiem šo telepātisko saziņu apgūt, esi laipni aicināta 14. februārī no plkst.17:00-20:00 uz čenelinga apmācībām.

Pieteikšanās: 
pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santa).

Kad visu šo uzzina un sāk mācīties, atveras pilnīgi cita dzīve:)

Novēlu to piedzīvot gan sev, gan Tev.

 

ar mīļumu, Inese


Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santa)

Dalības maksa čenelinga apmācībā (par 1 nodarbību): EUR 20,00 (t.sk. PVN)

Nodarbības notiek Pavasara studijas telpās Rīgā, Kuģu ielā 11-302.

Komentāri (0)  |  2015-10-21 21:14  |  Skatīts: 1248x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ