KRĀTUVĪTE. Ineses raksts "Uzskaņošanās"


Pirmo reizi publicēts 2012. gada 10. oktobrī

 Šodien pie Ilzes raksta izlasīju komentāru, kurš kaut kā man atkal jaunā gaismā atvēra atziņu, kāpēc ar sevi ir jādarbojas katru dienu. Ilze bija ierakstījusi -...." Ja vakar biji pateicīgs, tas nenozīmē, ka šorīt automātiski modīsies pateicības pilns:) "...

Un tas patiešām tā ir, ka mēs taču naktī arī dzīvojam, un sapņojam, un ejam savos dvēseles ceļojumos vai arī ja no bioloģiskā skatu punkta skatāmies –tad noguļam un nosprostojam pamīšus te vienu ķermeņa daļu, te otru, un, protams, ka no rīta mostoties, mūsu enerģētika ir pilnīgi savādāka kā vakar vakarā, gulēt ejot. Un tad nu brīnāmies – kāpēc laimes sajūta vakar bija, bet šodien vairs nav. Kāpēc vakar sev likos veiksmīga, laimīga un mīlestības piepildīta, bet šodien viss sagriezies kājām gaisā. Vai arī – gadās pilnīgi otrādi, kad vakar vai naktī bezmiegā pārdomājām, cik esam nelaimīgas, bet no rīta viss ir kārtībā.

Un visi tie, kas sev jautā – bet kā tad tā, mums visu mūžu jāseko savam noskaņojumam un visu laiku jāpiedomā pie savas laimes terapijas, un kad tad varēs beidzot dzīvot? Tad var ar bezgalīgu mīļumu sev paskaidrot, ka tieši tā jau ir tā dzīve. Ka rūpējoties par savu ķermeni un garastāvokli, mēs rūpējamies par savu enerģētiku. Ka tā ir ķermeņa un dvēseles higiēna.


Droši vien šie jautājumi un neizpratne kaut kā ir saistīti ar to, ka bērnībā mums iemācīja, ka katru vakaru būs jāmazgājas, bet, redz, aizmirsa iemācīt, ka katru vakaru un katru rītu ir jāpadomā gaišas domas. Mūsu senču senči to zināja. Viņi to darīja ar lūgšanām. Ar katras dienas savienošanos ar Dievu.

Būtībā to mūsu enerģētiku patiešām var salīdzināt ar mūzikas instrumenta skaņu un akordu. Un ja mēs šo instrumentu katru reizi nenoskaņosim, tad akords arī sanāk šķībs un greizs. Lai cik fantastiska būs Stradivari vijole, tā tik un tā ir jāskaņo katru reizi pirms ar to sākt muzicēt.

Faktiski tad laimes terapiju var saprast arī kā šo mūžīgo uzskaņošanos, lai mūsu akords skan tīri, ka pašām un citiem no mūsu dzīves ir prieks.

Lai Tev izdodas šodien brīnišķīgi uzskaņoties un lai Tavs šodienas skanējums skan tīri un skaisti!

Ar laimi un mīlestību,
 

Inese

Komentāri (3)  |  2015-03-20 18:07  |  Skatīts: 1731x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
guga - 2015-03-21 20:26
Mils paldies par burviigo vebinaru vakar,tas bij kaut kas neizsakaami vienreizejs,ne ta kaa parasti....taa vibracija(pat esot taalumaa) ta energija un Tavs neizsakamais mieriigums....es aizmigu ar smaidu uz luupam.Paldies,ka Tu esi,paldies ka Tu dalies ar mums....tici viss riez bus.Samiiloju.

inese - 2015-03-22 02:25
Mīļā, paldies. Paldies jums visiem par vakardienu. Tā bija mūsu kopējā dziedināšanās, sapildīšanās, līdzsvarošanās un mīlestības vairošana un došana pasaulei.
Mīļoju!!!

illva - 2015-03-25 08:21
Inesīt......tas, kas bija šajā vebinārā....Tas!!!!...bija tik!!! spēcīgi...tik!!!...dziedinoši)))....vēl joprojām peldos tajā enerģijā.....un ņemos ar uzdevumiem, kas stiprina un vairo otrās čakras enerģiju,ka šķiet,ka tas jau ir aizplūdis caur Tevi....Mūsos!!!...un caur mums...citiem)))...Tā enerģijas bumba aug lielumā.....Paldies Inesīt, ka spēj dot...to!!!...kas ir tik dziedējošs...un spēcīgs)))
Manī šajā nedēļā ir tik!!!...daudz visādu atklājumu...tik daudz visādu notikumu, kas ļauj dvēselei gavilēt.
Samīļoju no sirds))))


Atpakaļ