Jauns gads un jauna laimīga dzīve


sadaļa: SARUNAS
autors: INESE PRISJOLKOVA

 Es Tev novēlu laimīgu un pavisam īpašu šo Jauno gadu! Un lai tie nebūtu tikai tukši vārdi, tad viss mans janvāra piedāvājums, uz ko šomēnes strādāšu, ir tiešām veltīts tam – lai parādītu kā var sakārtot dzīvi soli pa solim pilnīgi praktiskā veidā.

Jau šodien abi ar vīru dosimies uz Kuldīgas pusi, jo Padures pagasta mājā uzsāksim jaunu praktisko nodarbību kursu- „Čakru enerģijas līdzsvarošana”. Ja esi kurzemniece, vēl vari paspēt pieteikties pie Indras (26550695 vai visock@inbox.lv).

Ar ko šis kurss ir īpašs? Ar to, ka tas ir laimes terapijas absolūti praktisko darbu kurss, sākot no diagnosticēšanās, kur jau pirmajā nodarbībā caur saviem dzīves notikumiem, veselības un enerģētiskā stāvokļa, mācīsimies saskatīt kurš enerģijas centrs mums strādā labi, un kuru ir jāpatīra, jāatjauno, jāiegriež stiprāk. Vienas nodarbības laikā mēs iemācīsimies notestēt sevi un faktiski pēc tam jau ir „amats rokā” un to mūžu mūžos pratīsim izdarīt arī attiecībā pret saviem tuviniekiem – ģimenes locekļiem, īpaši bērniem un vīru/sievu. Jo šad tad gadās, ka cilvēks ļoti cenšas kaut ko sasniegt vai izdarīt, bet.... viņš patiešām nevar, jo konkrētā enerģijas centrā nav spēka. Un tad ir jāzina kā to atjaunot. To savukārt mācīsimies, sākot no otrās nodarbības. Visas šī kursa pārējās nodarbības (izņemot pirmo) es saucu par dziedināšanu un dziedināšanos. Un tici man, mums katram ir ko līdzsvarot un dziedināt. Rīgā šādi kurss sāksies 21. un 22. janvārī. 21. datuma grupa jau ir pilna un tādēļ esam izsludinājuši iespēju pieteikties uz otru grupu, kas tiksies ceturtdienas vakaros. Abas šīs grupas tēmas ziņā ies soli solī un ja kādreiz (kā izņēmums) trāpās, ka trešdienā netiek, tad var atnākt ceturtdienā un otrādi. Bet nu ..tas tiešām kā izņēmums, jo arī grupas saliedētībai šai kursā ir milzu spēks. Tātad uz 22.janvāri vēl var paspēt pieteikties, zvanot Santai (29100714 vai rakstot uz pavasarastudija@gmail.com).

Otrs lielais kurss, kas sāksies šo trešdien ir jauna grupa „Viņš un Viņa”, kurā runāsim kā sevī vairot sievišķību, kā apzināties sievišķības spēku, kā palīdzēt savam vīrietim būt mums līdzās vīrišķīgam, kā veidot mijiedarbību attiecībās tā, lai abi kļūstam stiprāki, veselāki un veiksmīgāki. Un tie patiešām nav tukši vārdi. Kopš pati rakstu Sievišķības dienasgrāmatu, kopš pati diendienā pielietoju šīs atklāsmes, mana dzīve ir izmainījusies tik ļoti, ka iepriekš nekad pat nebūtu varējusi iedomāties, ka tas iespējams. Es jau arī iepriekš biju laimīga. Es jau arī iepriekš ar visu tiku galā. Tikai bija jomas, kas nesakārtojās un nesakārtojās un es nevarēju izdomāt kādēļ. Un tikai tagad, kad savā sievišķībā tiešām vairs nepiekūstu un dzīvoju bez stresa, redzu, ka manā dzīvē notiek notikumi, kurus var nosaukt par brīnumiem. Un es tiešām gribu novēlēt Tev piedzīvot Tavus brīnumus. Piemēram, ja gadiem nav izdevies izveidot attiecības, tad tieši audzējot sievišķo enerģiju, tas pēkšņi var sakārtoties pats no sevis. Ja gadiem nevari atrast savu sapņu nodarbošanos – tad tagad es varu pateikt, tas atnāk caur sievišķību. Ja gadiem netiec galā ar bērniem vai varbūt vispār netiec pie bērniņa – tad atkal jau, ir jāaudzē Mēness enerģija, un caur to sakārtojas mātišķums Venēras tipa sievietēm. Šai kursā stāstu par saviem dzīves notikumiem un pārmaiņām savā dzīvē. Piemēram, es līdz šim biju ar ļoti izteiktu Venēras enerģiju un mātišķums, rūpēšanās, klēpja sajūta man nebija stiprākā puse. Tagad tas ir nolīdzsvarojies un izmaiņas dzīvē ienāk nekavējoties. Savukārt tām sievietēm un meitenēm, kurām pārsvarā ir tieši Mēness enerģija un Venēras enerģija trūkst – tām jāuzmanās no rutīnas un pelēcības pāra attiecībās. Lūk par šo visu un vēl daudziem sievišķīgiem noslēpumiem un milzumdaudz atziņām runāsim jaunajā kursā „Viņš un Viņa”, kas sāksies 7.janvārī plkst.18.00-20.30 pie mums Pavasara studijas telpās Kuģu ielā 11- 302. Vēl vari paspēt pieteikties pie Santas.

Starp citu, ja uz šo kursu nevari izbraukāt attāluma vai citu iemeslu dēļ, atceries, ka šīs ir arī mūsu Ziemas nometnes tēma un tieši nometnē vienmēr ir vislielākais efekts, kādu iegūstam dēļ koncentrētas enerģijas, grupas spēka un nometnes formāta jaudas. Arī uz nometni vēl vari paspēt pieteikties pie Santas. Ziemas nometne notiks šī mēneša beigās – 30., 31.janvārī un 1.februārī Jumurdas muižā. Esi laipni aicināta. Tas ir neaizmirstams notikums mums katram, kas to piedzīvo.

Nu un vēl viens šīsnedēļas jaunums tiem, kas dzīvo tālāk un uz klātienes nodarbībām nevar tikt, ir vebināri. Šo piektdien mēs atsāksim vebināru kursu, kurā tiksimies ik pa divām nedēļām. Runāsim praktiskas lietas. Mēģināsim arī kaut ko praktisku darīt. Un šī pusgada tēma mums būs  - čakru enerģētikas līdzsvarošana. Uzreiz varu pateikt, ka klātienes semināru un datorsemināru jeb vebināru nodarbības atšķirsies, jo klātienē vairāk praktiski darīsim, vebinārā vairāk par to visu tomēr runāsim. Jādara būs katram pašam mājās. Bet nu – mēģināšu visu aprakstīt un izstāstīt cik iespējams praktiski, lai var saprast un lai var pielietot dzīvē.

Un vispār jau man jāsaka, ka seminārs vai vebinārs vai pat nometne ir tikai kā tāds atspēriens, kā tāda uzlādēšanās un sapildīšanās vieta, lai pēc tam to visu ieviestu dzīvē un dzīvot laimīgi diendienā.

Lūk – tik darbīgi un laimīgi sākas mans jaunais gads. Kāds tas ir Tev?

Ar mīļumu un laba vēlējumiem, Inese

Uz tikšanos!

Komentāri (0)  |  2015-01-05 22:09  |  Skatīts: 801x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ