Sajūtas pēc pasākuma


autors: ANITA KREICBERGA
sadaļa: CITU AUTORU RAKSTI

 Mīļā Inese!

Pagājušas pāris dienas pēc Tavas jaunās grāmatas atvēršanas svētkiem un sajutu sevī nepieciešamību Tev pateikt mīļu paldies par šo jauko kopā būšanas vakaru. Tu un Tavi mīļie tiešām protiet radīt gaišuma, mīļuma un mājīguma atmosfēru. Viss bija tik ļoti pārdomāts un gaumīgs.

Man patika zāles iekārtojums Tavas mājas noskaņās. Ļoti mīļi un jauki bija redzēt visus viesus uzrunātus ar glītām atklātnītēm ekrānā - neparasti un jauki.

Priecājos, ka iznāca tā, ka Tu panāci man pretī un mēs samīļojāmies. Man bija prieks Tevi atkal redzēt tik sievišķīgu, elegantu, pārliecinātu par sevi un reizē maigu un mīļu.

Man patika viss, kas notika. Biju gan iedomājusies citu Kristīni un līdz ar to arī cita veida meditāciju, bet interesanta bija arī šī aktīvā, enerģiskā darbošanās, no kuras man visvairāk patika tā pieskārienu duša.

Ļoti patika Nila Īles un viņa draugu radīto skaņu noskaņa! Un kur tad, kā parasti, gardais cienastu galds ar tēju un kūkām. Viss bija eleganti, pārdomāti un vienkārši mīļi!

Tagad mazliet par galveno svētku iemeslu - Tavu grāmatu.

Esmu izlasījusi pusi no grāmatiņas un varu teikt, ka grāmata ir ļoti skaista - tā ir gaumīgi un atturīgi eleganti skaista gan no ārpuses, gan iekšpusē ar šīm kontrastējošām krāsām un mazo mīļo grāmatzīmīti!

Tiešām, manuprāt, ar šīm bildēm ir radīta tā noskaņa, kuru Tu stāstīji, ka esi gribējusi radīt - tā netveramā sajūta, ka tikko te biju...

Nu un pats galvenais - saturs. Šīs, caur Tevi izgājušās domu pērlītes, ir īstas pērles - visas kā viena - tik vērtīgas, ar tādu dzīves gudrību piepildītas, tik iedvesmojošas un ar fantastisku spēku - gaismas un mīlestības spēku - "uzlādētas".

To es sajutu pati uz sevis vakar vakarā lasot un piepildoties ar laimi un mīļumu. Esmu priecīga, ka man ir šī grāmatiņa.

Es piederu pie tiem cilvēkiem, kuriem patīk, lasot sev svarīgu tekstu, pasvītrot priekš sevis īpašos vārdus un teikumus, īpašās, man svarīgās vietiņas - tās autora domu pērlītes, kuras gribu vēlāk apdomāt un izlaist caur sevi un tādējādi papildināt savu vērtību sistēmu. Nu un šeit to ir vesela bagātība vienkopus!

Tu pareizi pateici grāmata - skolotāja. Es teiktu - laimīgas dzīves rokasgrāmata, kaut gan uz šo statusu, manuprāt, pretendē visas Tevis uzrakstītās grāmatas. Vienkārši šī ir tik koncentrēta un lakoniska, bet tajā pašā laikā tik pilna ar vērtīgu informāciju.

Es priecājos un saku Tev paldies, vienkārši PALDIES!

Lai Miera, Gaismas un Mīlestības piepildīts šis laiks mums visiem!

Ar mīļumu, Anita Jelgavā
Komentāri (6)  |  2014-11-12 03:17  |  Skatīts: 1494x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
atsauksme - 2014-11-12 18:40
Mīļš Tev paldies par burvīgajiem svētkiem!
Svētki bija ļoti mīļi un pozitīvās enerģijas piesātināti, gluži kā viss pie Tevis mājās.
Bungas bija vienkārši super. Un, jā, man jāsaka, ka Tu esi paveikusi ļoti daudz Latvijas sieviešu labā.
Tas, ko Tu māci ir tagad tik ļoti vajadzīgs.
Tavi svētki deva mums daudz enerģijas, pacēla vibrācijas.

Man bija arī prieks redzēt pazīstamas sejas, sevišķi mirdzoša likās grāmatas redaktore, kura man rituālā pirmā pienāca klāt. Nu ar mani tā kādreiz gadās, ka kāds cilvēks iekrīt acīs. Varbūt no iepriekšējās dzīves.
Paldies Tev


atsauksme - 2014-11-12 18:41
Labdien Inese!
Reti izdodas būt klātienē Tavos spēka un mīlestības pasākumos. Paldies par iespēju šoreiz piedalīties. Un rakstu Tev tādēļ, ka vēlos piekrist tam, ka enerģijas ir izkustinātas tik ļoti, ka es piedzīvoju brīnumu. Sestdien biju uz koncertu Manai dzimtenei. Koncertā piedalījās 6 brīnišķīgi mākslinieki, kas izdziedāja skaistas dziesmas ar Petera vārdiem. Iespējams ka arī koncerts bija vienkārši lielisks, bet tādu emociju gammu kādu piedzīvoju šoreiz es nebiju izjutusi nekad. No asarām, līdz tirpām, no mīlestības līdz pilnai laimes un piepildījuma sajūtai. Iesaku arī Tev apmeklēt šo jaudīgo, fantastisko koncertu. Paldies Tev par to ko dari!


atsauksme - 2014-11-12 18:41
Sveika, Inesīt!
Es pievienojos visiem Paldies un mīļajiem vārdiem par ciemošanos pie Tevis!
Tik gribēju pastāstīt cik interesanti jutos nākošajā dienā pēc mūsu enerģētiskajām sieviešu dejām
6dien pamodos ar izcili spēcīgu, mierīgu un ļoti stabilu dzīves plašuma un spēka izjūtu - tāds absolūts mīļums pāri visam un manī
Ta bija brīnišķīga - īsta dzīvesspēka un visaptverošas mīlestības sajūta...bija tik ļoti laimīgi tajā pavadīt visu dienu!
Paldies, Inesīt, ka Tu mums esi!
Lai Tev jauks šī gada mierīgākais laiks spēku apkopošanai un uzkrāšanai!


atsauksme - 2014-11-12 18:42
Paldies Tev, bija ļoti jauks pasākums. Tu biji ļoti skaista un par pārējo var pat nerunāt, jo bija ļoti patīkami, mājīgi un es kā intravertais cilvēks jutos labi, meitenēm abām ļoti patika.

atsauksme - 2014-11-12 18:42
Tavi svētki ir ienesuši tik sakāpinātas emocijas, ka tajās peldos. Klātbūšana tapšanā un kaifs noskatīties, ko rada man tuvākie cilvēki, kuriem Tu esi uzticējusies un ļāvusies - sirds pateicībā, paldies. Šis projekts, kā garšīga, skaista torte tika izgaršots...:)
Tavas pērlītes atveras arī šīs dienas rītā man pie kafijas un es smaidu...:)


atsauksme - 2014-11-12 18:43
Paldies par vakardienas silto pasākumu! Mums ļoti patika :)
Inese! Grāmata ir burvīga :)))Atpakaļ